O NAS

Dwuosobowy Zespół weselny „EGO” z Tarnowa poleca profesjonalną oprawę wesel, przyjęć okolicznościowych zabaw i wszelkich imprez o profilu tanecznym.

Wykonujemy muzykę na żywo. Prezentujemy szeroki i zróżnicowany repertuar uwzględniając charakter imprez, ich profil, a także wiek i gusta uczestników.

Swą powinność ku zadowoleniu społeczeństwa a własnej satysfakcji czynimy 24 lat (w Tarnowie 13 lat, w obecnym składzie 8 lat).

Realizujemy muzyczną oprawę wesel, bankietów, przyjęć okolicznościowych, dancingów.

Naszą domeną są też zabawy , dancingi a także imprezy uprofilowane. Nie pchamy się na afisz za wszelką cenę, lecz poprzez solidną pracę wypracowujemy pozytywną relację i aprobatę społeczną. Gramy muzykę dla 30+, łączymy pokolenia przez co staramy się integrować wszystkich ze wszystkimi. Gusta chętnych na odrobinę prywaty zaspokoimy pieśniami odtwarzanymi w oryginale. Jesteśmy otwarci na nowości lecz nie stronimy od muzyki retro.

Wasze zadowolenie jest dla nas zawsze motywacją do działania i doskonalenia kunsztu .

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do organizowania imprez z naszym udziałem .

Imprezy poprzedzone są konsultacją z osobami zainteresowanymi.

Analogicznie rzecz się ma do naszych honorariów.

Na życzenie gości w przerwach odtwarzamy muzykę uprofilowaną pod kątem danej imprezy.

Prócz muzyki zapewniamy infrastrukturę uzupełniającą tzn. zabawy, konkursy, quizy, itp. osoby uczestniczące w wyżej wymienionych są przez nas nagradzane w formie upominków, gadżetów i dedykacji muzycznych.

Nasz telefon kontaktowy 722-022-244

Przeważnie poruszamy się w zasięgu 150 km od Tarnowa, choć jeśli będziemy chciani zobaczymy się poza tymi granicami.